بخش نمایش مطالب سايت SMSFine.iR

آیا خط واگذار شده بصورت ۱۰۰% در مالکیت بنده خواهد بود؟
    بله، این خط به صورت یکساله در مالکیت ثبت کننده قرار می گیرد و می توانید به راحتی از هر کجای دنیا فقط با داشتن اینترنت به آن دسترسی داشته باشید.سامانه پیامکی SMSFine.iR

ورود به سامانه


کاربردهای سامانه پیامکی

کاربردها و تکنیکهای پیشنهادی ما
قدرت اطلاع رسانی پیامک را دست کم نگیرید

وقتی تبلیغات یک کمپانی از طریق بیلبوردها و یا تیزرهای تلویزیونی که تبلیغات همه گیر هستند، انجام می پذیرد عوامل بسیاری در گیرایی و اثرگذاری این تبلیغات نقش بازی می کنند، به عنوان مثال اثر گذاری تبلیغات از طریق بیلبورد و از طریق پیامک را با هم مقایسه کنیم:
وقتی یک بیلبورد تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالای گرافیکی و چاپ آماده می شود، اولین مسأله محل نصب تابلو می باشد. محل های شلوغ و پر ترافیک، محل های متوسط نشین، محل های متول نشین و…؛ تمام اینها و حتی قیمت  Standها در نقاط مختلف شهر در تامین این فاکتور مهم می باشد. فرض کنید، کمپانی محلی را که تردد و ترافیک بسیاری دارد، جهت نصب انتخاب نماید. پس از نصب، اثر گذاری تبلیغات به عواملی بستگی دارد که به آنها متغیرهای پنهان می گویند. این متغیرها علی رغم تاثیر مستقیم و بسزایی که در نتیجه عمل دارند هیچگاه قابل اندازه گیری نمی باشند.
سلیقه افراد و مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه در طول مدتی که تابلو تبلیغاتی شما در این محل پر تردد نصب است اثر بسزاریی در توجه ابزار دارد. اثر طیف های زندگی مختلف به چشم افراد مختلف و مشکلات اجتماعی که باعث عدم توجه افراد به اطرافشان می شود گاهی باعث می شود از ۲ میلیون فردی که از جلوی یک بیلبورد تبلیغاتی رد می شوند ۱۰۰هزار نفر هم با دقت این تابلو را نگاه نکنند و حتی ناخودآگاه آنها نامی هم در ذهنشان نگه ندارند و…
حال آنکه وقتی از طریق پیامک برای ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر پیام می فرستید چون این پیام وارد یکی از جنبه های شخصی فرد مخاطب شده است حتما متوجه آن می شود.
همانگونه که در سایر تبلیغات متداول امروز یا استفاده از هدایا و جایزه های تبلیغاتی در اثر گذاری آن تاثیر بیشتری دارد، تبلیغات از طریق پیامک نیز اگر همراه با جایزه های تبلیغاتی باشد گیرایی بیشتری به همراه دارد و گاهی اوقات باعث می شود فرد مخاطب یک “مُبَلِغ” برای کالای شما محسوب شود.
در تبلیغات از طریق پیامک دست کمپانی بسیار باز خواهد بود تا حرکتهای نوینی را در جهت معرفی خود انجام دهد. این صنعت تبلیغاتی نوین که گستره آن اگر نتوانیم بگوییم تمام افراد جامعه، ۹۰% افراد جامعه می باشد می تواند طبق سلیقه ها و بر اساس سن های مختلف مخاطبین با هزینه هایی کمتر از سایر تبلیغات طراحی شود. شاید در نظر اول هزینه این گونه تبلیغات از نظر کمپانی بالا باشد ولی با یک حساب سر انگشتی می توان دریافت که تبلیغات از طریق پیامک هم کیفیت را شامل می شود و هم کمیت را و وقتی شما تبلیغات کمپانی خود را برای حتی ۱۰۰هزار نفر هم می فرستید مطمئنید که ۱۰۰هزار نفر تبلیغات شما را دیده اند. حال از شما می پرسیم چند نفر مطمئناً بیلبوردهای تبلیغاتی را با دقت دیده اند؟ چند نفر وقتی تیزرهای تبلیغاتی شما بین پربیننده ترین برنامه تلویزیونی پخش شده عصبانی نشده اند؟

PDF Moarefi E SAmane کاربرد سامانه

PDF DarKhast Kharid Khat کاربرد سامانهشماره حســــاب ها

جهت خرید خط اختصاصی یا شارژ اعتبار در پنل یا هزینه سفارش ارسال پیامک انبوه یا فعالسازی سرویسهای جانبی، از روش های زیر اقدام نمائید:

۱- واریز آنلاین وجوه از درگاه پرداخت الکترونیکی بانک ملت از طریق کلیه کارتهای عضو شتاب ( کلیک کنید )

۲- واریز به شماره حساب یا ۳- انتقال کارت به کارت:

بانک

شماره حساب

شماره کارت

صاحب حساب

توسعه تعاون

۴۰۰۵٫۳۰۳٫۳۶۶۶۴۶٫۲

۵۰۲۹-۰۸۱۰-۰۴۰۲-۱۲۵۵

مرکز خدمات سامانه های پیامکی

ملی

۰۲۰۰۸۷۵۴۹۳۰۰۴

۶۰۳۷-۹۹۱۸-۵۴۶۷-۳۲۷۸

مصطفی محمدی

ملت

۳۳۷۸۰۱۵۷۸۵

۶۱۰۴-۳۳۷۹-۵۴۰۰-۳۵۲۹

مصطفی محمدی

کشاورزی

۴۹۸۲۷۶۹۰۳

۶۰۳۷-۷۰۱۲-۰۲۵۴-۹۰۵۸

مصطفی محمدی

————————————————————————

۴- حواله پایا به شماره حساب بانکی ایران (شبا): IR980220400503030366646002

در بانک توسعه تعاون شعبه ۴۰۰۵ به نام مرکز خدمات سامانه های پیامکی

پل ارتباطی مرکز خدمات سامانه های پیامکی

فرم تماس با ما

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

Loading ... Please Wait